Ширина лінзи - 50 мм
Ширина містка на переніссі - 12 мм
Загальна довжина дужки - 140 мм
Висота оправи - 42 мм
Висота лінзи - 32 мм
Ширина оправи - 144 мм
Колір – блакитний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Honey Fashion Accessories |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Пластмаса |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Пластикові |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір | Блакитний |
| Градієнти | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 50 мм |
| Висота лінзи | 32 мм |
| Загальна ширина | 144 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чохол для зберігання і транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴








