-34%

Вузькі сонцезахисні окуляри ретро сонцезахисні окуляри
290 ₴
190 ₴
- Готово к отправке
- Код: 4-25
+380 (50) 288-92-72
Надія возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
В продаж поступила партія окуляр, які мають дефекти: потертості, подряпини, пухирці. На кожній парі окуляр свій недолік. В оголошенні є фото деяких недоліків, як приклад. На жаль, немає можливості перефотографовувати кожну пару окремо, але при відправці в першу чергу обираємо з найменш помітними дефектами, це враховано в ціні.
Ширина лінзи - 51 мм
Ширина містка на переніссі - 16 мм
Загальна довжина дужки - 146 мм
Висота оправи - 55 мм
Висота лінзи - 43 мм
Ширина оправи - 143 мм
Колір - чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Honey Fashion Accessories |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Женский |
| Материал оправы | Пластмасса |
| Тип оправы | Ободковые |
| Цвет линз | Черный |
| Цвет | Черный |
| Градиенты | Нет |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина линзы | 51 мм |
| Высота линзы | 43 мм |
| Общая ширина | 143 мм |
| Длина заушника | 146 мм |
| Мост | 16 мм |
Информация для заказа
- Цена: 190 ₴











