В продаж поступила партія окулярів, які мають дефекти: потертості, подряпини, пухирці. На кожній парі окуляр свій недолік. В оголошенні є фото деяких недоліків, як приклад. На жаль, немає можливості перефотографовувати кожну пару окремо, але при відправці в першу чергу обираємо з найменш помітними дефектами, це враховано в ціні.
Ширина лінзи - 52 мм
Ширина містка на переніссі - 20 мм
Загальна довжина дужки - 147 мм
Висота оправи - 58 мм
Висота лінзи - 48 мм
Ширина оправи - 150 мм
Колір - чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Honey Fashion Accessories |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Женский |
| Материал оправы | Пластмасса |
| Тип оправы | Ободковые |
| Цвет | Черный |
| Градиенты | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина линзы | 52 мм |
| Высота линзы | 48 мм |
| Общая ширина | 150 мм |
| Длина заушника | 147 мм |
| Мост | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 140 ₴












