-50%

Элегантные солнцезащитные очки елегантні сонцезахисні окуляри
100 ₴
50 ₴
- Готово к отправке
- Код: 4-42
+380 (50) 288-92-72
Надія возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
В продаж поступила партія окулярів, які мають дефекти: потертості, подряпини, пухирці. На кожній парі окуляр свій недолік. В оголошенні є фото деяких недоліків, як приклад. На жаль, немає можливості перефотографовувати кожну пару окремо, але при відправці в першу чергу обираємо з найменш помітними дефектами, це враховано в ціні.
Ширина лінзи - 45 мм
Ширина містка на переніссі - 16 мм
Загальна довжина дужки - 142 мм
Висота оправи - 50 мм
Висота лінзи - 38 мм
Ширина оправи - 145 мм
Колір - чорний
оправа глянцева
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Honey Fashion Accessories |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Женский |
| Материал оправы | Пластмасса |
| Тип оправы | Ободковые |
| Цвет линз | Черный |
| Цвет | Черный |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина линзы | 45 мм |
| Высота линзы | 38 мм |
| Общая ширина | 145 мм |
| Длина заушника | 142 мм |
| Мост | 16 мм |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴











