Ширина лінзи - 46 мм
Ширина містка на переніссі - 15 мм
Загальна довжина дужки - 139 мм
Висота оправи - 49 мм
Висота лінзи - 44 мм
Ширина оправи - 129 мм
Колір – бежево-рожевий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Honey Fashion Accessories |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Для девочек |
| Форма | Фигурная |
| Материал оправы | Пластмасса |
| Тип оправы | Ободковые |
| Цвет линз | Розовый |
| Цвет | Розовый |
| Градиенты | Нет |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина линзы | 37 мм |
| Высота линзы | 38 мм |
| Общая ширина | 129 мм |
| Длина заушника | 143 мм |
| Мост | 18 мм |
Информация для заказа
- Цена: 230 ₴






