Ширина лінзи - 43 мм
Ширина містка на переніссі - 13 мм
Загальна довжина дужки - 129 мм
Висота оправи - 49 мм
Висота лінзи - 43 мм
Ширина оправи - 126 мм
Колір – рожевий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Пол | Для девочек |
| Форма | Круглая |
| Тип оправы | Ободковые |
| Производитель | Honey Fashion Accessories |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Градиенты | Да |
| Материал оправы | Пластмасса |
| Цвет | Розовый |
| Размеры | |
| Ширина линзы | 43 мм |
| Высота линзы | 49 мм |
| Мост | 13 мм |
| Общая ширина | 126 мм |
| Длина заушника | 129 мм |
Информация для заказа
- Цена: 230 ₴






