Ширина лінзи - 38 мм
Ширина містка на переніссі - 16 мм
Загальна довжина дужки - 118 мм
Висота оправи - 42 мм
Висота лінзи - 38 мм
Ширина оправи - 120 мм
Колір – білий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Градиенты | Нет |
| Материал оправы | Пластмасса |
| Пол | Для девочек |
| Форма | Круглая |
| Тип оправы | Ободковые |
| Цвет | Белый |
| Производитель | Honey Fashion Accessories |
| Цвет линз | Черный |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Размеры | |
| Ширина линзы | 38 мм |
| Высота линзы | 38 мм |
| Мост | 16 мм |
| Общая ширина | 120 мм |
| Длина заушника | 118 мм |
Информация для заказа
- Цена: 230 ₴






