Ширина лінзи - 49 мм
Ширина містка на переніссі - 20 мм
Загальна довжина дужки - 147 мм
Висота оправи - 40 мм
Висота лінзи - 38 мм
Ширина оправи - 130 мм
Колір - хакі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Градиенты | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Форма | Овальная |
| Тип оправы | Ободковые |
| Цвет | Золотистый |
| Производитель | Honey Fashion Accessories |
| Цвет линз | Зеленый |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Размеры | |
| Ширина линзы | 49 мм |
| Высота линзы | 38 мм |
| Мост | 20 мм |
| Общая ширина | 130 мм |
| Длина заушника | 147 мм |
Информация для заказа
- Цена: 320 ₴








