Ширина лінзи - 50 мм
Ширина містка на переніссі - 17 мм
Загальна довжина дужки - 150 мм
Висота оправи - 50 мм
Висота лінзи - 40 мм
Ширина оправи - 143 мм
Колір - чорно-білий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Пол | Женский |
| Тип оправы | Ободковые |
| Производитель | Honey Fashion Accessories |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Градиенты | Нет |
| Материал оправы | Пластмасса |
| Цвет | Белый |
| Цвет линз | Черный |
| Размеры | |
| Ширина линзы | 50 мм |
| Высота линзы | 33 мм |
| Мост | 17 мм |
| Общая ширина | 143 мм |
| Длина заушника | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 290 ₴








