Ширина лінзи - 51 мм
Ширина містка на переніссі - 16 мм
Загальна довжина дужки - 146 мм
Висота оправи - 55 мм
Висота лінзи - 43 мм
Ширина оправи - 143 мм
Колір - чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Градиенты | Нет |
| Материал оправы | Пластмасса |
| Пол | Женский |
| Тип оправы | Ободковые |
| Цвет | Черный |
| Производитель | Honey Fashion Accessories |
| Цвет линз | Черный |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Размеры | |
| Ширина линзы | 51 мм |
| Высота линзы | 43 мм |
| Мост | 16 мм |
| Общая ширина | 143 мм |
| Длина заушника | 146 мм |
Информация для заказа
- Цена: 290 ₴








