Ширина лінзи - 52 мм
Ширина містка на переніссі - 20 мм
Загальна довжина дужки - 150 мм
Висота оправи - 59 мм
Висота лінзи - 50 мм
Ширина оправи - 145 мм
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Общая ширина | 145 мм |
| Ширина линзы | 52 мм |
| Высота линзы | 50 мм |
| Длина заушника | 150 мм |
| Мост | 20 мм |
| Основные | |
| Производитель | Honey Fashion Accessories |
| Страна производитель | Китай |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип оправы | Ободковые |
| Материал оправы | Пластмасса |
Информация для заказа
- Цена: 300 ₴






