Ширина лінзи - 60 мм
Ширина містка на переніссі - 22 мм
Загальна довжина дужки - 142 мм
Висота оправи - 58 мм
Висота лінзи - 54 мм
Ширина оправи - 146 мм
Колір - чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Honey Fashion Accessories |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Женский |
| Форма | Квадратная |
| Материал оправы | Пластмасса |
| Тип оправы | Ободковые |
| Цвет | Черный |
| Градиенты | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина линзы | 60 мм |
| Высота линзы | 54 мм |
| Общая ширина | 146 мм |
| Длина заушника | 142 мм |
| Мост | 22 мм |
Информация для заказа
- Цена: 310 ₴









